קנאביס היברידי

קנאביס רפואי מסוג היברידי הוא למעשה הגדרה כוללת לעשרות זנים של קנאביס רפואי אשר עברו תהליך הכלאה מעבדתי עם זנים אחרים, כאשר מטרת ההכלאה היא לייצר צמחי קנאביס רפואי חדשים עם תכונות ייחודיות המאחדות בין תכונות שונות של כל אחד מהזנים אשר שימשו את המגדלים. קנאביס רפואי מסוג היברידי נחשב לזן קנאביס עם אחוזי ה-THC (החומר הפעיל בקנאביס) הגבוהים ביותר, דבר ההופך אותם לזני קנאביס רפואי בעלי השפעה מיידית שמאפייניה נקבעים בהתאם לתכונות זני הקנאביס הרגילים בהם נעשה שימוש בתהליך ההכלאה. כמו כן, מבין שלושת סוגי הקנאביס הרפואי (סאטיבה, אינדיקה ו-היברידי) לסוג קנאביס היברידי קיימים הכי הרבה זנים המיועדים לצרכני קנאביס רפואי

סינון מוצרים מתקדם
סוגי מוצרים
סוגי זנים
טעמים
השפעות כלליות
יצרן
THC %
CBD %

מציג 1–35 מתוך 361 תוצאות

למה סוג הצמח ההיברידי הוא הפופלארי ביותר?

צמח קנאביס היברידי מאפשר משחק עם התכונות של הזנים הרגילים והזנים ההיברידים האחרים. כך שמתאפשר אין סוף אפשרויות של ערבובים. הרבה מאוד וריאציות עם טעמים שונים וכמו כן ארומה שונה בכל סוג. אפשר למצוא הכלאה עם השפעה מאוד חזקה ומיידית, ולהיפך: השפעה מאוד רכה שמתגברת. ולכן זאת הקטגוריה המועדפת עלינו.

קנאביס היברידי – תעודת זהות 

מכיוון שמדובר בצמח קנאביס אשר עבר תהליך הכלאה בין מספר זני קנאביס שונים, לא קיימים מאפיינים פיזיים ייחודיים לצמחי ה-היבריד, כאשר כל צמח יכול להתאפיין בצורניות, צבע, גודל וריח שונה, וזאת בהתאם לזני הקנאביס בהם נעשה שימוש בתהליך ההכלאה. כפועל יוצא מכך, קנאביס היברידי מאפשר ייצור של עשרות זנים שכל אחד מהם הוא וריאציה שונה בעלת מראה שונה והשפעה שונה על המשתמש. קנאביס היברידי הוא צמח קנאביס לכל דבר ועניין המשמש למטרות ייצור של זני קנאביס רפואי שאת השפעותיו ניתן להתאים למגוון רחב של בעיות רפואיות, ולכן, הוא נחשב לאחד מסוגי הקנאביס הרפואי הנפוצים ביותר בארץ ובעולם. 

יתרונות השימוש בקנאביס היברידי

תהליך ההכלאה אותם עוברים צמחי קנאביס היבריד, מאפשרת למגדלים ולחברות הייצור של הקנאביס הרפואי, לקבוע מלכתחילה את השפעות השימוש של זני ה-היברידי השונים. בין היתר תוכלו למצוא זנים בעלי השפעה חזקה ומיידית לצד זנים בעלי השפעה רכה שמתגברת. כמו כן, תוכלו למצוא זני קנאביס היברידי המגיעים בטעמים שונים עם ארומה שונה. בחלק מהזנים ההשפעה היא יותר מנטאלית ומעוררת ובחלק מהזנים הינם בעלי השפעה פיזית הבאה לידי ביטוי בתחושת כבדות ונינוחות של הגוף. כפועל יוצא מכך, קיימת חשיבות רבה לקבלת מידע על ההשפעה של הזן הספציפי אותו רוכשים ובו אתם עושים שימוש.  האפשרויות הרבות והמגוונות העומדות לרשות המגדלים ויצרני קנאביס רפואי מסוג היברידי, נועדו לצורך ייצור זנים בעלי השפעה מדויקת לסוגי המחלות והבעיות הרפואיות השונות, כאשר היכרות מקדימה עם השפעות הזן הספציפי תאפשר לכם למצוא ולבחור את הזן הנכון והמדויק ביותר עבורכם. 

מאפיינים של קנאביס היברידי

קנאביס היברידי כשמו הוא: הכלאה. לכן אין מאפיינים פיזיים כוללים לזנים הללו, חוץ מהיותם כמובן צמחי קנאביס 🙂 הזנים הללו באים בשלל מגוון של צורות, צבעים, גדלים, ריחות וכמובן השפעות. למי שאוהב סוג מסויים של קנאביס היברידי ומכיר את השם שלו, יוכל לדעת למה לצפות. עם זאת, למי שרוצה להתנסות עם סוגים שונים מומלץ קודם לחפש מידע על ההשפעה של הזן הספציפי הזה.

אילו מוצרים מכילים קנאביס היברידי?

אצלנו ב-Weedme חנות קנאביס רפואי, תוכלו למצוא עשרות מוצרי קנאביס רפואי מסוג היברידי המיוצרים על ידי חברות הייצור המובילות בארץ ובעולם. בין מוצרי האיכות המשווקים על ידינו תוכלו: תפרחות קנאביס היברידי, ג'וינטים מגולגלים של קנאביס היברידי, שמן המופק מצמח קנאביס היבריד,  חשיש רפואי המופק מצמחים היברדיים, ג'אראס רפואי המופק מצמחים היברידיים ועוד. לרשותכם, קטלוג מוצרי היברידי המאפשר לכם למצוא במהירות את אחד מזני קנאביס היברידי המשווקים באתר. 

איפה ניתן להשיג קנאביס היברידי?

אנחנו ב Weedme חנות קנאביס רפואי, עוסקים ומתחים במכירה מקוונת של קנאביס רפואי מסוג היברידי ומאפשרים לכלל צרכני הקנאביס הרפואי בישראל ליהנות ממגוון רחב של מוצרים, וביניהם:

יתרונות נוספים ההופכים אותנו ב- Weedme  חנות קנאביס רפואי לכתובת הנכונה ביותר עבור צרכני קנאביס רפואי בישראל.

  • עשרות זנים של קנאביס היברידי המיוצרים על ידי חברות הייצור המובילות בתחומן בארץ ובעולם
  • שירות משלוחים לכל חלקי הארץ
  • משלוחים עד הבית באופן דיסקרטי
  • מערכת הזמנות ידידות למשתמש עם קוד אבטחה ברמה הגבוהה ביותר
  • מלאי גדול, זמין ומתחדש של עשרות מוצרי קנאביס סאטיבה המיוצרים על ידי החברות המובילות ביותר בישראל לצד מוצרי איכות ממקומות שונים ברחבי העולם

קנאביס היברידי ומוצרים נוספים

בחנות של weedme תוכלו למצוא מאז 2016 מוצרי קנאביס היברידי ומגוון מוצרים נוספים כמו קנאביס רפואי ואביזרים לשימוש בקנאביס רפואי. השתמשו בקטלוג המוצרים החכם שלנו ובצעו הזמנה לכל חלקי הארץ בקלות ובמהירות.
קנאביס הייבריד

מוצרי קנאביס רפואי

💚 כל מוצרי הקנאביס הרפואי המשווקים בחנות ווידמי, משווקים על ידי המותגים הגדולים והמובילים בישראל, דבר המבטיח לכם את מוצרי הקנאביס הטריים והאיכותיים ביותר ללא פשרות. מוצרים אלו יגיעו עד אליכם באריזתם המקורית בהתאם למוצר אותו הזמנתם.

קנאביס רפואי פופלרי

💚 לרשותכם קטלוג מוצרי קנאביס רפואי המסווג לפי סוגי הזנים, זמינות מלאי ויצרני הקנאביס. כמו כן, עומדת לרשותכם מערכת חיפוש פנימית לאיתור מהיר של המוצר המועדף עליכם. זכרו שעדיין אנחנו חנות קנאביס רפואי וכל זן משפיע על כולם בצורה שונה.

רשימת המתנה

קנאביס היברידי

💚 משלוחים חינם ● אין צורך לדאוג לכלום, משום שאנו מספקים משלוח בחינם לכל ההזמנות, המשלוחים זריזים וכמובן הדיסקרטיות מובטחת