חנות קנאביס רפואי

קנאביס הייבריד

מוצרי קנאביס היברידי

קנאביס רפואי מסוג היברידי הוא למעשה הגדרה כוללת לעשרות זנים של קנאביס רפואי אשר עברו תהליך הכלאה מעבדתי עם זנים אחרים, כאשר מטרת ההכלאה היא לייצר צמחי קנאביס רפואי חדשים עם תכונות ייחודיות המאחדות בין תכונות שונות של כל אחד מהזנים אשר שימשו את המגדלים. קנאביס רפואי מסוג היברידי נחשב לזן קנאביס עם אחוזי ה-THC (החומר הפעיל בקנאביס) הגבוהים ביותר, דבר ההופך אותם לזני קנאביס רפואי בעלי השפעה מיידית שמאפייניה נקבעים בהתאם לתכונות זני הקנאביס הרגילים בהם נעשה שימוש בתהליך ההכלאה. כמו כן, מבין שלושת סוגי הקנאביס הרפואי (סאטיבה, אינדיקה ו-היברידי) לסוג קנאביס היברידי קיימים הכי הרבה זנים המיועדים לצרכני קנאביס רפואי

חדש חדש חדש

משלוח קנאביס קנאביס היברידי

משלוחים חינם ● דיסקרטיות מובטחת

מוצרי קנאביס
סוג זן
% THC
% CBD
טעם קנאביס
השפעת קנאביס
יצרן קנאביס
זמינות מלאי

מציג 1–36 מתוך 361 תוצאות

קנאביס היברידי – תעודת זהות 

מכיוון שמדובר בצמח קנאביס אשר עבר תהליך הכלאה בין מספר זני קנאביס שונים, לא קיימים מאפיינים פיזיים ייחודיים לצמחי ה-היבריד, כאשר כל צמח יכול להתאפיין בצורניות, צבע, גודל וריח שונה, וזאת בהתאם לזני הקנאביס בהם נעשה שימוש בתהליך ההכלאה. כפועל יוצא מכך, קנאביס היברידי מאפשר ייצור של עשרות זנים שכל אחד מהם הוא וריאציה שונה בעלת מראה שונה והשפעה שונה על המשתמש. קנאביס היברידי הוא צמח קנאביס לכל דבר ועניין המשמש למטרות ייצור של זני קנאביס רפואי שאת השפעותיו ניתן להתאים למגוון רחב של בעיות רפואיות, ולכן, הוא נחשב לאחד מסוגי הקנאביס הרפואי הנפוצים ביותר בארץ ובעולם. 

מה הם יתרונות השימוש בקנאביס היברידי?

תהליך ההכלאה אותם עוברים צמחי קנאביס היבריד, מאפשרת למגדלים ולחברות הייצור של הקנאביס הרפואי, לקבוע מלכתחילה את השפעות השימוש של זני ה-היברידי השונים. בין היתר תוכלו למצוא זנים בעלי השפעה חזקה ומיידית לצד זנים בעלי השפעה רכה שמתגברת. כמו כן, תוכלו למצוא זני קנאביס היברידי המגיעים בטעמים שונים עם ארומה שונה. בחלק מהזנים ההשפעה היא יותר מנטאלית ומעוררת ובחלק מהזנים הינם בעלי השפעה פיזית הבאה לידי ביטוי בתחושת כבדות ונינוחות של הגוף. כפועל יוצא מכך, קיימת חשיבות רבה לקבלת מידע על ההשפעה של הזן הספציפי אותו רוכשים ובו אתם עושים שימוש.  האפשרויות הרבות והמגוונות העומדות לרשות המגדלים ויצרני קנאביס רפואי מסוג היברידי, נועדו לצורך ייצור זנים בעלי השפעה מדויקת לסוגי המחלות והבעיות הרפואיות השונות, כאשר היכרות מקדימה עם השפעות הזן הספציפי תאפשר לכם למצוא ולבחור את הזן הנכון והמדויק ביותר עבורכם. 

מאפיינים פיזייים של קנאביס היברידי

קנאביס היברידי כשמו הוא: הכלאה. לכן אין מאפיינים פיזיים כוללים לזנים הללו, חוץ מהיותם כמובן צמחי קנאביס 🙂 הזנים הללו באים בשלל מגוון של צורות, צבעים, גדלים, ריחות וכמובן השפעות. למי שאוהב סוג מסויים של קנאביס היברידי ומכיר את השם שלו, יוכל לדעת למה לצפות. עם זאת, למי שרוצה להתנסות עם סוגים שונים מומלץ קודם לחפש מידע על ההשפעה של הזן הספציפי הזה.

אילו מוצרים זמינים לקנאביס היברידי?

אצלנו ב-WEEDME חנות קנאביס רפואי, תוכלו למצוא עשרות מוצרי קנאביס רפואי מסוג היברידי המיוצרים על ידי חברות הייצור המובילות בארץ ובעולם. בין מוצרי האיכות המשווקים על ידינו תוכלו: תפרחות קנאביס היברידי, ג’וינטים מגולגלים של קנאביס היברידי, שמן המופק מצמח קנאביס היבריד,  חשיש רפואי המופק מצמחים היברדיים, ג’אראס רפואי המופק מצמחים היברידיים ועוד. לרשותכם, קטלוג מוצרי היברידי המאפשר לכם למצוא במהירות את אחד מזני קנאביס היברידי המשווקים באתר. 

למה סוג הצמח ההיברידי הוא הפופלארי ביותר?

צמח קנאביס היברידי מאפשר משחק עם התכונות של הזנים הרגילים והזנים ההיברידים האחרים.
כך שמתאפשר אין סוף אפשרויות של ערבובים. הרבה מאוד וריאציות עם טעמים שונים וכמו כן ארומה שונה בכל סוג. אפשר למצוא הכלאה עם השפעה מאוד חזקה ומיידית, ולהיפך: השפעה מאוד רכה שמתגברת. ולכן זאת הקטגוריה המועדפת עלינו

איך ניתן להזמין משלוח קנאביס היברידי?

אנחנו ב WEEDME חנות קנאביס רפואי, עוסקים ומתחים במכירה מקוונת של קנאביס רפואי מסוג היברידי ומאפשרים לכלל צרכני הקנאביס הרפואי בישראל ליהנות ממגוון רחב של יתרונות, וביניהם:

  • עשרות זנים של קנאביס היברידי המיוצרים על ידי חברות הייצור המובילות בתחומן בארץ ובעולם
  • מלאי גדול, זמין ומתחדש של מוצרי קנאביס היברידי
  • שירות משלוחים לכל חלקי הארץ
  • משלוחים חינם עד הבית ללא תוספת תשלום ובאופן דיסקרטי
  • מלאי גדול, זמין ומתחדש של עשרות מוצרי קנאביס סאטיבה המיוצרים על ידי החברות המובילות ביותר בישראל לצד מוצרי איכות ממקומות שונים ברחבי העולם,
  • מערכת הזמנות ידידות למשתמש עם קוד אבטחה ברמה הגבוהה ביותר
  • עשרות מוצרי ואביזרי עישון לרכישה מקוונת במחירים אטרקטיביים

ויתרונות נוספים ההופכים אותנו ב- WEEDME  חנות קנאביס רפואי לכתובת הנכונה עבור צרכני קנאביס רפואי בישראל.

משלוח קנאביס היברידי עד הבית

הזמנה דיסקרטית
משלוח חינם

מוצרי קנאביס לפי סוג

קבל את הפרחים והמגולגלים הטובים ביותר ואת כל הזנים האהובים עליכם, אתם שרפתם - אנחנו הרחנו וריכזנו את כולם אצלנו

תפרחות קנאביס 600x599 1
תפרחות קנאביס

מלאי זמין

גליליות גוינט 600x400 1
ג׳וינט מגוגל

מלאי זמין

שמן קנאביס
שמן קנאביס

מלאי זמין

זרעי קנאביס
זרעי קנאביס

זנים מכל העולם

הזמנה חדשה

קנאביס היברידי


משלוחים חינם ● דיסקרטיות מובטחת

לנוחיותכם
רשימת בתי מרקחת מאושרים למכירת קנאביס רפואי בישראל