חנות קנאביס רפואי

אינדיקה גורמת לנו להיות עייפים?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp

אם אתה מרגיש עייף יותר מהרגיל, אולי זה לא רק מזג האוויר. מחקר חדש מצא ששימוש בקנאביס עלול להוביל לעייפות כרונית אצל אנשים מסוימים. חוקרים חקרו קבוצה של 38 אנשים המשתמשים בקנאביס לפחות שלוש פעמים בכל שבוע, החוקרים מצאו שבמהלך תקופה של 10 שנים, חלה עלייה משמעותית בתסמיני עייפות בקרב הקבוצה.

לכמה אתה ישן יש השפעה דרמטית על בריאותך הנפשית והפיזית. אך מספר מדהים של מבוגרים בארה”ב חווים תסמינים של הפרעת שינה. על פי מחקר שנערך על ידי הקרן הלאומית לשינה, בין 50 ל -70 מיליון מבוגרים אמריקאים חווים צורה כלשהי של הפרעת שינה. יתר על כן, עד 40% מהמבוגרים סובלים מנדודי שינה בשלב כלשהו בחייהם. ועד 15% סובלים מנדודי שינה כרוניים.
אז, האם קנאביס, ואינדיקה בפרט הן הפיתרון?

במהלך העשור האחרון לערך, אנשים מתעניינים יותר ויותר ברעיון להשתמש בקנאביס כדי לרפא או להקל על הסימפטומים של נדודי שינה. ועל פי המדע, קנאביס בהחלט יכול להיות חומר הרגעה המסייע לשינה.

המדע מאחורי קנאביס ושינה

ראשית, עלינו לציין כי ישנם שני סוגים עיקריים של קנאביס, אינדיקה וסאטיבה. שני הזנים מכילים THC, הקנבינואיד שמעניק לך “היי”. עם זאת, בהשוואה לסאטיבה, לקנאביס אינדיקה יש רמות גבוהות יותר של CBD, שמגיע עם מספר יתרונות בריאותיים. אבל זה ה- THC שאחראי בעיקר על גרימת שינה.
לפני שתחליט איזה זן לרכוש, עליך להבין את ההבדל בין שני סוגי הקנאביס.

סאטיבה לעומת אינדיקה

אינדיקה לעומת סאטיבה

רוב האנשים הצורכים קנאביס למטרות בילוי בוחרים בסאטיבה חזקה כדי לגרום ל”היי “. עם זאת, בניגוד לאינדיקה, סאטיבה יכולה להפוך אתכם למלאי יותר אנרגיה. אנשים רבים צורכים סאטיבה לפני פעילות גופנית לקבלת מוטיבציה נוספת קטנה.

אינדיקה לעומת זאת, נותן לך “היי גופני”. זה לא אופורי כמו סאטיבה. רוב האנשים מוצאים את זה יותר מרגיע. בגלל תכונות ההרגעה שלו, עדיף לצרוך אינדיקה בלילה. סביר להניח שתגלה שיש לך הרבה יותר קשה לגרור את עצמך מהספה. אך לפני שתמשיך ותעשן כל הלילה, עליך לזכור כי צריכת יתר של קנאביס עלולה לגרום לך להרגיש איטית למחרת בבוקר.

גורמים למחשבה לפני השימוש בקנאביס

האם אינדיקה גורמת לך לישון? התשובה עבור רוב האנשים היא ‘כן’.

חשוב לזכור כי עישון כלשהו עלול להזיק לריאות שלך. אם אתה רוצה לנסות אינדיקה ככלי עזר לשינה מבלי שתצטרך לשאוף עשן, כדאי לך לנסות מאכלים. אם תחליט לאכול מאכלים, היזהר בעת מינון מכיוון שאולי לא תרגיש השפעת קנאביס במשך יותר משעה.

ייתכן שתרצה לדבר עם הרופא שלך לפני שתשתמש בקנאביס כדי לרפא את הפרעת השינה שלך. יכולות להיות השלכות ארוכות טווח עם שנת REM מופרעת ללא הרף. למעשה, עדיף להימנע מכל תרופה כפתרון לסיוע ארוך טווח בשינה.

לבסוף, עליכם להשתמש בקנאביס באחריות. אם אתה רק רוצה קנאביס לישון, הימנע משימוש בו לאורך כל היום. אל תגזים בה, ייתכן שתגלה שהפרעת השינה שלך חוזרת ברגע שאתה מנסה לעצור.

כאשר משתמשים בה בצורה אחראית בהתאם לייעוץ מקצועי, אינדיקה יכולה לגרום לך להרגיש ישנוני ולהוכיח כתרופה יעילה לנדודי שינה.

מקור

תוכן עניינים

עוד פורסומים באותו הנושא

מריחואנה רפואית לכאבי בטן

קנאביס רפואי לאפילפסיה

המחקר על קנאביס ויעילותו לטיפול באפילפסיה ובמצבים נוירולוגיים רבים אחרים נמשך. זה נושא רפואי שנדון בלהט. עם זאת,

THC

THC ו- CBD מה ההבדלים

מריחואנה רפואית: שני המרכיבים העיקריים כשמדובר במריחואנה רפואית, ישנם שני מרכיבים כימיים שמהם נגזרים עיקר היתרונות. רכיבים אלה,

מוצרי קנאביס לפי סוג

קבל את הפרחים והמגולגלים הטובים ביותר ואת כל הזנים האהובים עליכם, אתם שרפתם - אנחנו הרחנו וריכזנו את כולם אצלנו

תפרחות-קנאביס-600x599

תפרחות קאנביס

מלאי זמין

גליליות-גוינט-600x400

ג׳וינט מגוגל

גליליות מוכנות

שמן מריחואנה לטיפול בכאב

שמן קאנביס

מלאי זמין

זרעי קנאביס

זרעי קאנביס

זנים מכל העולם

הזמנה חדשה

אינדיקה גורמת לנו להיות עייפים?


משלוחים חינם ● דיסקרטיות מובטחת

לנוחיותכם

רשימת בתי מרקחת מאושרים למכירת קנאביס רפואי בישראל