שמן קנאביס היברידי 

מה זה שמן קנאביס היברידי ומה ההבדל בינו לבין שמני קנאביס אחרים?

שמן קנאביס היברידי הוא שמן המיוצר מזנים שונים של קנאביס היברידי שהם למעשה הכלאה של שני זני הקנאביס הנפוצים: קנאביס סטאיבה וקנאביס אינדיקה. זנים של קנאביס היברידי הם הגדרה לעשרות ואף מאות זני שמח שונים שהפרופיל הגנטי שלהם משתנה בהתאם ליחס שבין קנאביס אינדיקה וקנאביס סאטיבה המצוי בהם, ולכן, ישנם זנים של קנאביס היברידי בעלי מאפיינים של צמח הקנאביס מסוג סאטיבה לצד זנים בעלי מאפיינים של צמח הקנאביס מסוג אינדיקה. 

שמן קנאביס עם מינון גבוהה

כאשר מדברים על שמן קנאביס היברידי מדברים למעשה על שמן קנאביס רפואי עם מינון גבוה יחסית של החומרים הפעילים בצמח, ה- HTC ו- CBD, כאשר ההבדל בינו לבין שמני קנאביס רפואי אחרים בא לידי ביטוי במינון של כל אחד מהחומרים הפעילים בצמח. 

Blooming cannabis ready to be used for extraction into various products medical
קנאביס היברידי
תוכן עניינים

עוד פרסומים באותו הנושא

מוצרי קנאביס רפואי

💚 כל מוצרי הקנאביס הרפואי המשווקים בחנות ווידמי, משווקים על ידי המותגים הגדולים והמובילים בישראל, דבר המבטיח לכם את מוצרי הקנאביס הטריים והאיכותיים ביותר ללא פשרות. מוצרים אלו יגיעו עד אליכם באריזתם המקורית בהתאם למוצר אותו הזמנתם.

קנאביס רפואי פופלרי

💚 לרשותכם קטלוג מוצרי קנאביס רפואי המסווג לפי סוגי הזנים, זמינות מלאי ויצרני הקנאביס. כמו כן, עומדת לרשותכם מערכת חיפוש פנימית לאיתור מהיר של המוצר המועדף עליכם. זכרו שעדיין אנחנו חנות קנאביס רפואי וכל זן משפיע על כולם בצורה שונה.

זני קנאביס מהעולם

💚 לרשותכם קטלוג זנים מהעולם של קנאביס, זמינות מלאי ויצרני הקנאביס. בתור חנות קנאביס רפואי, חשוב לנו להיות שקופים ולספק מידע אמיתי אודות הזנים המקוריים מהעולם, זנים בעלי וותק של שנים רבות ומחקרים, עליהם מבוסס כל מוצר בכל חנות קנאביס רפואי בארץ ובעולם, המקור של זני הקנאביס שמגדלים בישראל.

רשימת המתנה

שמן קנאביס היברידי 

💚 משלוחים חינם ● אין צורך לדאוג לכלום, משום שאנו מספקים משלוח בחינם לכל ההזמנות, המשלוחים זריזים וכמובן הדיסקרטיות מובטחת