9 דרכים לאחסן את הקנאביס בלי לפגוע בו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp

מה עושים ומה לא?

אנחנו חיים בעידן מדהים שבו קנאביס הופך ליותר ויותר נגיש והרבה מדינות בעולם כבר מובילות מהלכים להפיכתו לחוקי לגמרי. עם זאת, עדיין קיימים הרבה אנשים שלא יודעים איך אפשר לאכסן את הקנאביס בצורה הטובה ביותר מבלי להרוס אותו, ולכן הכנו לכם מדריך עם 10 דרכים של מה לעשות ומה לא לעשות כדי לשמור על הקנאביס שלכם בצורה הטובה ביותר.

תריחו את הקנאביס לפני שאתם קונים

טוב, זה אולי לא ממש טיפ לאכסון או שימור, אבל בשבילנו מדובר בשלב מאוד חשוב בתהליך: שלב ההיכרות. ההרחה הראשונה של הקנאביס הטרי ישפר את חווית הצריכה, וגם יעלה את המוטיבציה לשמור עליו כמו שצריך!

תמיד תאטמו את שקית הפלסטיק

מריחים את הריח של הקנאביס בחדר בלי שהדלקתם ג'ויינט? זה הקנאביס שלכם מתמוגג ברוח ומאבד מסגולותיו סתם ככה, כי פשוט לא אטמתם את השקית! באופן כללי שקית פלסטיק היא לא מקום טוב לאכסון של קנאביס, ומומלץ מאוד לאכסן אותו אך ורק בכלי זכוכית.

לאכסן כל זן בנפרד

הרבה אנשים קונים כמה זנים שונים ומאכסנים אותם באותו מיכל. אל תעשו את זה! תאכסנו כל זן בכלי אחר (כמו שאמרנו מקודם מומלץ בכלי זכוכית) ואל תערבבו אותם ביחד עם זנים אחרים במיכל.

נקו את כלי האכסון

חשוב! הרי אתם לא שותים קפה, שמים את הכוס על השולחן עם כל הלכלוך שנשאר, ולמחרת שותים מאותה כוס בלי לנקות אותה, נכון? אותו דבר עם כלי האכסון של הקנאביס: חשוב לנקות אותם מדי פעם, וכמובן לתת להם להתייבש לגמרי לפני שמאכסנים בהם קנאביס.

שמרו על הקנאביס במקום קריר ויבש

לקחת את הקנאביס איתכם ברכב חם או לאחסן אותו ליד מקור חום פוגע בסגולות שלו ומחליש את השפעתו. לכן חשוב מאוד לאכסן את הקנאביס במקום קריר, יבש ורחוק מהשמש.

תשתמשו בגריינדר

כן, לכולם יצא לעשות קססה עם האצבעות אם עם מספריים. אבל ידעתם שאחד הדברים שהגריינדר עושה הוא "לפתוח" את הארומה של הקנאביס? תשיגו גריינדר ותשתמשו בו! את המספריים תשאירו לדברים אחרים.

אל תאגרו קנאביס

לקנאביס יש תוקף. טוב, לא כמו לקוטג', אבל ככל שהזמן עובר והקנאביס שוכב לו בארון, לאט לאט, יום אחר יום הוא מאבד מעט מההשפעה שלו. נסו לעשן קנאביס ששכב בארון כמה שנים ותראו בדיוק על מה אנחנו מדברים. זה בערך כמו עוגיה שנפלה בין הכריות של הספה ושכבה שם כמה חודשים…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הזמנה חדשה:
9 דרכים לאחסן את הקנאביס בלי לפגוע בו

הזמנה דיסקרטית | משלוח חינם