5 טיפים להפוך את חווית העישון הראשונה למושלמת

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp

היום אנחנו נדבר על טיפים למעשני קנאביס מתחילים, או יותר נכון:

איך להפוך את חווית העישון הראשונה שלכם למדהימה?

אז קודם כל

אם זאת הפעם הראשונה שאתם מעשנים WEED, תשתמשו בכלי עישון פשוט ואל תנסו לגלגל ג'ויינט אם אתם לא יודעים איך לגלגל סיגריה. לגלגל סיגריה או ג'וינט היא מיומנת נרכשת שלוקח לא מעט זמן של תרגול וניסיון כדי לעשות אותה כמו שצריך. אז למה לשבור את הראש ולסבך את החיים כשאתם רק מתחילים? יש המון אפשרויות אחרות כמו:

  • לקנות קונוסים מפיצוציה – מעין ג'וינט מגולגל שרק דוחסים לתוכו את הקנאביס וזהו
  • לעשן ממקטרת – כמה עשרות שקלים בקיוסק
  • לעשן מופורייזר – יקר, אבל אם ממש בא לכם תנסו
  • לעשן מבאנג – לא תמיד מומלץ למתחילים, אבל זה לא נורא. פשוט באנג נותן סאטלה חזקה גם למשתמשים מנוסים.
  • לעשן מתפוח – כן אפילו את זה המציאו… (חפשו ביוטוב)

 

דבר שני

אם זאת הפעם הראשונה שלכם, תעשנו עם אנשים שמעשנים באופן קבוע ויודעים מה הם עושים. הג'וינט הראשון שעישנתי היה עם חבר ילדות שהיה מעשן קבוע יותר מ-5 שנים. הוא ידע בדיוק מה להכין, באיזה מינון, גילגל ג'וינט מושלם, הסביר לי מה אני הולך להרגיש, הפך את כל האווירה למאוד כייפית קלילה וזורמת, ובסופו של דבר פשוט הדליק את הג'וינט, שם לי אותו ביד ואמר: "יאללה אחי תעשן".

דבר שלישי

אם זאת הפעם הראשונה שלכם, תוודאו שהקנאביס שאתם מעשנים הוא איכותי! אין יותר גרוע מלעשן קנאביס גרוע, תפל, ישן, מעורבב, או כל סיטואציה מגעילה אחרת שיכולה לקרות אם קונים פרחים מהגנן הלא נכון. אז כדי לוודא שהחוויה שלכם תהיה כמה שיותר חיובית, במיוחד בפעם הראשונה, תוודאו שאתם מעשנים קנאביס ברמה הכי גבוהה שתוכלו להשיג. ככה לא יצא מצב שבו תקבלו חוויה ראשונה מעפנה, ואז בגללה תחשבו שכל סוג של קנאביס הוא זבל. זה בדיוק כמו לשתות אלכוהול זול בפעם הראשונה – אם האלכוהול יהיה מגעיל, זה נראה יגרום לכם לחשוב שכל סוג של אלכוהול הוא מגעיל.

דבר רביעי

במיוחד אם זאת הפעם הראשונה שלכם תוודאו שאתם מעשנים במקום בטוח שלא יתפסו אתכם. כמה שיותר רחוק ממשפחה או הורים ביקורתיים, לא במקום ציבורי שבו יכולה לעבור ניידת ולהרוס לכם את החוויה או שכל דקה תסתובבו, תסתכלו לצדדים ותחפשו שוטרים. חבל! פשוט תעשו את זה עם חברים קרובים שיודעים מה הם עושים, במקום דיסקרטי, נוח עם וייב חיובי.

דבר חמישי ואחרון

אם זאת הפעם הראשונה שלכם, תעשנו במידה ואל תגזימו! אם אף פעם לא הייתם תחת ההשפעה של הקנאביס, אל תעשנו ג'וינט שלם בפעם הראשונה. קחו 4-5 שאכטות ותשימו אותו בצד. אחרי זה חכו קצת ותראו איך זה משפיע עליכם, וקחו עוד שאכטות אם צריך.

שיהיה לכם עישון מהנה!

הזמנה חדשה

הזמנה דיסקרטית | משלוח חינם

תוכן עניינים

פוסטים נוספים

הזמנה חדשה

5 טיפים להפוך את חווית העישון הראשונה למושלמת

הזמנה דיסקרטית | משלוחים חינם!

הזמנתך התקבלה

פרטיך נקלטו במערכת, אנחנו בודקים את פנייתך ונשמח לחזור אליך בהקדם להמשך הרכישה