10 סוגי קאנביס שיפילו אותך!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp

אז מה יש לנו בשבילכם הפעם?

הפעם אספנו בשבילכם את עשרת סוגי הקנאביס החזקים ביותר שאנחנו מכירים, והחלטנו גם להסביר ולפרט מה המרכיבים של כל אחד מהם ומה עושה אותם לכל כך חזקים. אז בואו נקפוץ ישר לזן ה…

מקום 10: דת' סטאר (Death Star)

דת' סטאר (בעברית: כוכב המוות) הוא זן אינדיקה דומיננטי – 75% אינדיקה, 25% סאטיבה. מדובר על הכלאה בין סנסי סטאר עם סאוור דיזל. רמות ה-THC שבו נעות בין 18-27%. בעל ארומה של לימון וטעם מתוק.

מקום 9: שיעול תותים (Strawberry Cough)

שיעול תותים הוא זן סאטיבה דומיננטי – 80% סאטיבה, 20% אינדיקה. זן זה מיוצר מארדביר סאטיבה. רמות ה-THC שבו נעות בין 26-27%. בעל ארומה מתוקה של תותים וטעם עדין. הארומה העדינה שלו יחד עם אחוז ה-THC הגבוה, משרות אופוריה עוצמתית על הגוף.

מקום 8: גוסט טריין הייז (Ghost Train Haze)

גוסט טריין הייז הוא אחד מזני הסאטיבה החזקים ביותר, עם ריכוז של 80% סאטיבה ו-20% אינדיקה. מדובר על זן חזק במיוחד הוא התוצאה מהכלאה בין גוסט או.ג'י עם נווילס ורק. הזן מכיל בתוכו 27% THC, ויש לו ארומה חזקה מאוד וחמוצה של פירות הדר.

מקום 7: טיקל קוש  (Tickle Kush)

טיקל קוש הוא זן היבריד שבו האינדיקה דומיננטית – 70% אינדיקה, 30% סאטיבה. הוא התוצר של הכלאה בין אל.איי קוסג' עם צ'אמדוג. בשנת 2014 הוא זכה בתואר של הזן החזק ביותר בעולם, עם ממוצע THC של למעלה מ28%. לזן הזה יש טעם פירותי של פטל ותפוח, ובעל ארומה אדמתית.

מקום 6: עוגיות צופים (Girl Scout Cookies)

זן עוגיות הצופים הוא היבריד עם צד אינדיקה דומיננטי – 60% אינדיקה עם 40% סאטיבה. מדובר על הכלאה בין או.ג'י קוש עם רעל דורבני. זן זה הוא בעל איזון מעולה בין אינדיקה לסאטיבה, ומשרה תחושת היי אופורית מאוד חזקה. בעל ארומה אדמתית עם נגיעות של אגוזים, ולפעמים טעם שמזכיר קצת לימון.

מקום 5: גורילה גלו (Gorilla Glue)

גורילה גלו הוא זן שגם ידוע בשם: "420 גלו", הוא זן מאוזן מאוד עם 50% סאטיבה ו50% אינדיקה. מדובר על תוצר של הכלאה בין שני הזנים הקלאסיים שוקולד דיזל עם סאוור דיזל. יש בו כמות THC מאוד גבוהה של 20-28%, וארמוה מאוד חזקה של מוקה, שלפעמים מרגישה כאילו היא נדבקת ללשון.

מקום 4: דה וייט (The White)

דה וייט הוא זן אינדיקה בעל 85% אינדיקה ו-15% סאטיבה. רמות ה-THC שבו יכולות להגיע עד לאחוז גבוהה מאוד של 29%. בעל ארומה של תותים ויער.

מקום 3: בליספול ויזארד (Blissful Wizard)

בלוספול ויזארד הוא זן היבריד, והתוצאה של הכלאה בין עוגיות צופים לקפטן קוקי. מדובר בזן של 50% אינדיקה עם 50% סאטיבה, שנותן תחושת היי מאוד אופורית. אחוז ה-THC שבו יכול להגיע ל-29%, ויש לו ארומה מתוקה של תותים עם נגיעות אדמתיות.

מקום 2: ברוס באנר (Bruce Banner)

ברוס באנר, הידוע גם בתור הענק הירוק, הוא תוצר של הכלאה בין או.ג'י קוש עם סטרובארי דיזל. זן זה הוא בעל 60% סאטיבה עם 40% אינדיקה. אחוז הסאטיבה שבו, הוא מה שנותן לו את ההשפעה החזקה של האופוריה. אחוז ה-THC שבו יכול להגיע ל-29% ויש לו ארומה של תותחים מתוקים עם אדמתיות.

מקום 1: קינג קוט (King Kut)

קינג קוט הידוע גם בשם: "טוטאנקאמון" הוא זן קנאביס אגדי וחזק במיוחד. מדובר בזן של 80% סאטיבה עם 20% אינדיקה בעל ריכוז THC של כמעט 30%. בעל ארומה פירותית של פרחים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הזמנה חדשה:
10 סוגי קאנביס שיפילו אותך!

הזמנה דיסקרטית | משלוח חינם