המדריך המלא לעישון ג'וינט למתחילים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp

לחבר'ה המתחילים! הנה מדריך קצר שיסביר לכם איך לעשן ג'וינט כמו שצריך, או איך "לקחת לריאות" כדי למקסם את ההשפעה של העישון, בלי לבזבז קנאביס לשווא.

אז בואו נדבר על הטכניקה שמשתמשים מנוסים כבר עושים בצורה טבעית:

כשאני לוקח שכטה, אני מחזיק את העשן בפה לרגע קצר, כדי לאפשר לו להתקרר טיפה לפני שאני ממשיך לשאוף אותו עד הסוף לתוך הריאות. אגב, מדובר בשיטה שהיא טובה לכל סוג של עישון שמערב בתוכו שריפה של החומר.

אחרי זה כשאני שואף את העשן המקורר שיש לי בפה לתוך הריאות, אני מוודא שאני שואף אותו באותו צורה שאני לוקח אוויר כדי להסדיר את הנשימה. חשוב מאוד! לא לשאוף אותו מהר מדי, אלא בקצב בינוני כדי לא להיחנק, בעיקר למי שהריאות והגרון שלו עדיין לא רגילים לעשן.

אחרי זה מה שאני עושה, הוא להחזיק את העשן בריאות בערך 4-5 שניות כדי לתת לו להיספג, ואז נושף את הכל החוצה.

לגוף לוקח כמה שניות לספוג לתוכו את ה-THC שבתוך הקנאביס, לכן אין צורך להחזיק את העשן בריאות ליותר מ-5 שניות מאחר וזה לא מחזק את ההשפעה אם מחזיקים יותר זמן.

באופן כללי, להחזיק עשן בריאות כמה שיותר זמן ואץ להוציא אותו, זה לא דבר בריא במיוחד מעבר לכך שזה לא משפר את ההשפעה של הקנאביס או מחזק אותה.

אז פשוט מאוד, אם נחלק את זה לשלבים זה יראה ככה:

  1. שואפים את העשן
  2. מחזיקים אותו לרגע קצר בפה כדי לתת לו להתקרר, בערך 2-3 שניות
  3. שואפים אותו מתוך הפה לריאות באותו אופן שבו אנחנו לוקחים אוויר
  4. משאירים אותו בריאות בערך 4-5 שניות
  5. נושפים אותו החוצה

לחלק מכם אולי המדריך הזה יראה טריוויאלי, אבל אני יכול להעיד באופן אישי על עצמי שלקח לי כמה ניסיונות עד שהבנתי את הטכניקה והפסקתי להשתעל. אגב לגבי השיעול, יש אנשים שישתעלו בלי קשר לכמה שהטכניקה שלהם טובה, לרוב זה בגלל שהגוף עדיין לא רגיל לצרוך עשן, אבל זה גם משהו שעובר עם הניסיון.

עישון נעים!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הזמנה חדשה:
המדריך המלא לעישון ג'וינט למתחילים

הזמנה דיסקרטית | משלוח חינם