קנאביס רפואי ומחלת ה-פרקינסון

כחלק מהמחקרים הנערכים במהלך השנים האחרונות בכל הנוגע להשפעות של הקנאביס הרפואי על חולים במחלות נוירולוגיות ניווניות, נערכו מספר מחקרים בקרב קבוצות שונות של חולי פרקינסון. באחד מהמחקרים בהם השתתפו כ-339 חולי פרקינון ש-25% מתוכם נטלו קנאביס רפואי באופן תדיר וקבוע, נמצא כי מחצית ממשתמשי הקנאביס חוו שיפור משמעותי גם בתסמינים התנועתיים הנלווים למחלה כגון: רעד, נוקשות ואיטיות וגם בתסמינים הלא תנועתיים המלווים בתחושת כאב. במחקר זה ובמחקרים נוספים נמצא כי השפעת הצריכה של קנאביס רפואי על חולי פרקינסון באה לידי ביטוי בעיקר בהפתחחת תחושת הכאב הנלוות לתסמינים, כאשר ההשפעה על התסמינים התנועתיים היא למשך מספר שעות. כמו כן, דווח על שיפור משמעותי של איכות השינה בקרב מתשמשי הקנאביס הרפואי מקרב חולי פריקנסון בארץ ובעולם. 

Elderly person with parkinson
טיפול בפרקינסון עם קנאביס רפואי

טיפול בפרקינסון באמצעות קנאביס

הפרקינסון הוא מחלה נוירולוגית שנגרמת בשני מרכיבים עיקריים: פגיעה בתאי הדופמין במערכת העצבים המרכזית וצמיחת הרקמות נוירופתולוגיות במוח. השימוש בקנאביס כחלק מהטיפול בפרקינסון נחקר ברוחב והמחקרים הקיימים מראים על פוטנציאל רפואי של קנבינואידים בטיפול בסימפטומים של המחלה. אף על פי שמחקרים רבים עדיין מומלצים, יש עוד הרבה שאלות לגבי היתרונות והסיכונים הנגרמים מהשימוש בקנביס, ולכן יש לשאול תמיד ייעוץ מרפאי על טיפול ברפואה עם קנביס במחלת הפרקינסון

תוכן עניינים

עוד פרסומים באותו הנושא

מוצרי קנאביס רפואי

💚 כל מוצרי הקנאביס הרפואי המשווקים בחנות ווידמי, משווקים על ידי המותגים הגדולים והמובילים בישראל, דבר המבטיח לכם את מוצרי הקנאביס הטריים והאיכותיים ביותר ללא פשרות. מוצרים אלו יגיעו עד אליכם באריזתם המקורית בהתאם למוצר אותו הזמנתם.

קנאביס רפואי פופלרי

💚 לרשותכם קטלוג מוצרי קנאביס רפואי המסווג לפי סוגי הזנים, זמינות מלאי ויצרני הקנאביס. כמו כן, עומדת לרשותכם מערכת חיפוש פנימית לאיתור מהיר של המוצר המועדף עליכם. זכרו שעדיין אנחנו חנות קנאביס רפואי וכל זן משפיע על כולם בצורה שונה.

זני קנאביס מהעולם

💚 לרשותכם קטלוג זנים מהעולם של קנאביס, זמינות מלאי ויצרני הקנאביס. בתור חנות קנאביס רפואי, חשוב לנו להיות שקופים ולספק מידע אמיתי אודות הזנים המקוריים מהעולם, זנים בעלי וותק של שנים רבות ומחקרים, עליהם מבוסס כל מוצר בכל חנות קנאביס רפואי בארץ ובעולם, המקור של זני הקנאביס שמגדלים בישראל.

רשימת המתנה

קנאביס רפואי ומחלת ה-פרקינסון

💚 משלוחים חינם ● אין צורך לדאוג לכלום, משום שאנו מספקים משלוח בחינם לכל ההזמנות, המשלוחים זריזים וכמובן הדיסקרטיות מובטחת