קנאביס רפואי מתאים לטיפול בדיכאון?

מתמודדים עם מצבי דיכאון וחרדה? סובלים מדכדוך מתמשך לאורך תקופה ארוכה? זה הזמן לדעת הכול על טיפול באמצעות קנאביס רפואי לדיכאון.

טיפול באמצעות קנאביס רפואי דיכאון מבוסס על מחקרים שונים בנערכו במהלך העשורים האחרונים בתחום הקנאביס הרפואי, במסגרתם הוכח כי הרכיבים הפעילים בקנאביס, ובעיקר מרכיב ה-CBD וה-THC, הם חומרים טבעיים נוגדי דיכאון. 

המונח דיכאון הוא מונח מקצועי המתאר מגוון רחב של מצבי דיכאון אשר אינם נכללים תחת ההגדרה של דיכאון קליני העשוי להוביל למחשבות אובדניות ואף למקרי התאבדות. יחד עם זאת, כל הפרעה דכאונית כזו או אחרת היא סוג של הפרעה נפשית המתאפיינת בסימטפומים שונים כגון: מצב רוח ירוד, הערכה עצמית נמוכה, איבוד מוחלט או זמני של עניין, חסור תיאבון, עייפות לא מוסברת, הפרעות שינה וכדומה. עד לפני מספר שנים, לפני מתן רישיון לטיפול באמצעות קנאביס רפואי דיכאון, כלל הסובלים מדיכאון נדרשו קבלת טיפול תרופתי של תרופות שונות נוגדי דיכאון, כאשר נטילת התרופות לוותה בלא מעט מקרים בתופעות לוואי שונות

מתי ניתן טיפול בקנאביס רפואי לאנשים המתמודדים עם דיכאון?

בהתאם לנוהל 106 של משרד הבריאות שהוא למעשה נוהל משרדי באמצעותו הוסדר נושא מתן היתרים לשימוש עצמי בקנאביס רפואי, טיפול באמצעות קנאביס רפואי דיכאון יכול להינתן לאנשים המתמודדים עם בעיות רפואיות ו/או מצבים רפואיים מורכבים בעקבותם התפתחו גם מצבי דיכאון מתמשכים. כמו כן, הטיפול מיועד לאנשים המאובחנים במצב דיכאון קליני העשוי להוביל למצבי דחק נפשי ולפגיעה ביכולות התפקוד היומיומי, הן בהיבט הפיזי והן בהיבט הרגשי. יחד עם זאת, חשוב לציין שקבלת טיפול קנאביס רפואי דיכאון, ניתן רק לאחר מיצוי כל דרכי הטיפול הקונבנציונאליים הכוללים טיפול פסיכיאטרי וכדומה. 

Stressed sorrorful bearded man curves lower lip as sustains defeat. Disappointed unshaven male feels
דיכאון

קנאביס רפואי למצבי דיכאון – מה חשוב לדעת?

כאשר מדברים על קנאביס רפואי כאמצעי טיפולי סיפטומטי למצבי דיכאון, מדברים למעשה על קנאביס רפואי מסוג סאטיבה המתאפיין בין היתר בהשפעה מנטלית מוגברת המסייעת רבות להפחחת דיכאון והסימפטומים השונים הנלווים אליו. סוג נוסף של קנאביס רפואי דיכאון הוא קנביס אינדיקה המתאפיין בהשפעה פיזית מוגברת המסייעת לרגישה ומפחיתה מצבי חרדה הנלווים לרבים מהאנשים המתמודדים עם מצבי דיכאון. 
אצלנו ב-WEEDME, חנות קנאביס רפואי באינטרנט, תוכלו למצוא מאות מוצרי קנאביס רפואי המיועדים למטרות טיפול במגוון רחב של מצבי דחק נפשי, לרבות, מצבי חרדה ודיכאון. כמו כן, תוכלו למצוא באתר מידע מפורט על כל אחד ממוצרי הקנאביס הרפואיים המשווקיים על ידינו ובכך להיחשף לאפקט ההשפעה של כל אחד ואחד מהם.

תוכן עניינים

עוד פרסומים באותו הנושא

מוצרי קנאביס רפואי

💚 כל מוצרי הקנאביס הרפואי המשווקים בחנות ווידמי, משווקים על ידי המותגים הגדולים והמובילים בישראל, דבר המבטיח לכם את מוצרי הקנאביס הטריים והאיכותיים ביותר ללא פשרות. מוצרים אלו יגיעו עד אליכם באריזתם המקורית בהתאם למוצר אותו הזמנתם.

קנאביס רפואי פופלרי

💚 לרשותכם קטלוג מוצרי קנאביס רפואי המסווג לפי סוגי הזנים, זמינות מלאי ויצרני הקנאביס. כמו כן, עומדת לרשותכם מערכת חיפוש פנימית לאיתור מהיר של המוצר המועדף עליכם. זכרו שעדיין אנחנו חנות קנאביס רפואי וכל זן משפיע על כולם בצורה שונה.

זני קנאביס מהעולם

💚 לרשותכם קטלוג זנים מהעולם של קנאביס, זמינות מלאי ויצרני הקנאביס. בתור חנות קנאביס רפואי, חשוב לנו להיות שקופים ולספק מידע אמיתי אודות הזנים המקוריים מהעולם, זנים בעלי וותק של שנים רבות ומחקרים, עליהם מבוסס כל מוצר בכל חנות קנאביס רפואי בארץ ובעולם, המקור של זני הקנאביס שמגדלים בישראל.

רשימת המתנה

קנאביס רפואי מתאים לטיפול בדיכאון?

💚 משלוחים חינם ● אין צורך לדאוג לכלום, משום שאנו מספקים משלוח בחינם לכל ההזמנות, המשלוחים זריזים וכמובן הדיסקרטיות מובטחת