מדוע מריחואנה רפואית בטוחה יותר מאלכוהול

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp

כשמדובר בסמים, ישנם מסוכנים יותר מאחרים. בעוד שסמים מסוכנים כמו אלכוהול הם חוקיים לאנשים מעל גיל 18 לרכוש כמעט בכל חלקי הארץ, אחרים כמו מריחואנה רפואית אינם. אז מדוע אלכוהול נתפס בצורה שונה מקנאביס רפואי? קרא כדי ללמוד כמה נתונים סטטיסטיים מזעזעים לגבי אלכוהול והשפעותיו. מדוע אנשים צריכים להחשיב את המריחואנה הרפואית פחות מזו שהחברה סבורה שהיא.

תפיסה תרבותית של אלכוהול ומריחואנה רפואית

בעוד ששני המוצרים נחשבים לסמים, לקוחות יכולים לרכוש אלכוהול בכל בר, מכולת ורשת נוחות יחד עם חנויות משקאות באמריקה אם הם מעל גיל השתייה החוקי. לאחר סיום האיסור על אלכוהול בשנת 1933, האלכוהול נעשה חוקי לשימוש פנאי ברחבי המדינה. מריחואנה רפואית לעומת זאת, היא חוקית רק בעשרים מדינות. כאשר וושינגטון וקולורדו הן המקומות היחידים בארה"ב שבהם היא מורשית למטרות פנאי. אורגון תצטרף לשתי המדינות הללו לאחר הבחירות האחרונות שייכנסו לתוקף ב -1 ביולי 2015.

אם מסתכלים על הסטטיסטיקה השנתית של מקרי מוות שנגרמו על ידי שני החומרים, אלכוהול היה מסוכן בהרבה מבחינת ההרוגים השנתיים. כמעט 37,000 אנשים בארה"ב מתים מדי שנה משימוש באלכוהול. השווה זאת לאפס מקרי המוות שהיו תוצאה של שימוש במריחואנה רפואית ברחבי המדינה. בנוסף, רעילות האלכוהול הופכת אותו לאחת התרופות הקטלניות ביותר בעולם. שימוש פי עשרה בלבד מהסכום הממוצע יכול להוביל למוות, בעוד שמריחואנה רפואית מעולם לא הובילה למנת יתר קטלנית.

השפעות על הגוף

שניים מהמצבים הקשים ביותר שגורמים נזק לגוף האדם הם נזק מוחי וסרטן. הוכח כי השימוש באלכוהול שוב ושוב גורם לנזק מוחי ולמספר סוגי סרטן שונים. ישנן שמועות על מריחואנה רפואית שפוגעת בתאי מוח וגורמות לסרטן ריאות, אך מחקרים הראו כי הדבר אינו נכון.

הוכח כי אלכוהול מגביר התנהגות של נטילת סיכונים, מה שמגדיל מאוד את הסיכוי לפגיעה בצרכן. 21 אחוזים מכלל הפציעות מיוחסות לשימוש באלכוהול. מריחואנה רפואית בטוחה יותר עבור המטופלים ואינו מוביל בדרך כלל לפגיעה עצמית, אלימות ותאונות ביתיות באופן שעושה אלכוהול.

למריחואנה רפואית ישנה סטיגמה חברתית ואילו לאלכוהול אין. כאשר חוקים ברחבי המדינה משנים את תפיסת הקנאביס הרפואי, תפיסה זו עשויה להסתיים בקרוב.

הזמנה חדשה

הזמנה דיסקרטית | משלוח חינם

תוכן עניינים

הזמנה חדשה

מדוע מריחואנה רפואית בטוחה יותר מאלכוהול

הזמנה דיסקרטית | משלוחים חינם!

הזמנתך התקבלה

פרטיך נקלטו במערכת, אנחנו בודקים את פנייתך ונשמח לחזור אליך בהקדם להמשך הרכישה