מבוא לאידוי קנאביס

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp

עד עכשיו בטח שמעתם הכל על היתרונות של מריחואנה. אולי אתה מסוקרן מההבטחה להפחתת כאב. אתה מעוניין בירידה במתח וחרדה?. אולי זה הרעיון של מראה טוב יותר ומראה צעיר יותר זה שגרם לך להשתמש בקנאביס. תהיה הסיבה אשר תהיה, העניין שלך מתעורר. עכשיו אתה רוצה לדעת בדיוק איך תוכל להשיג את היתרונות האלה. אידוי קנאביס הוא כנראה מה שאתה מחפש

ניתן לצרוך מריחואנה במגוון דרכים שונות, החל ממאכלים ועד משחות וכמובן הצורות המסורתיות על בסיס עישון. עם זאת, אחת הטרנדים הצומחים החמים ביותר כרגע היא אידוי. אז אולי תשאלו, "מה זה אידוי קנאביס?

אידוי קנאביס מאפשר למשתמשים לצרוך מריחואנה עם כל היתרונות הבריאותיים והפסיכולוגיים. הוא עובד על ידי חימום המוצר. במקום לחמם את הפרח או השמן עד כדי בעירה, מאיידים מחממים את הפרמ או השמן מספיק כדי שהשמנים האתרים החשובים ישתחררו ברתיחה. זה יוצר אדים שאותם ניתן לשאוף.

אז למה כדאי לך ל"בזבז" על אידוי קנאביס?

לאידוי של מריחואנה יש מספר יתרונות על פני שיטות אחרות. לדוגמא, כשאתה מעשן מריחואנה, אחוז גבוה ממה שאתה שואף אינו למעשה מריחואנה. במקום זאת, הרבה ממה שאתה שואף הוא תוצר לוואי מבעירה. לעומת זאת, מאדי מריחואנה מספקים עד 95% אדים טהורים. בנוסף להיותו חוויה טהורה יותר, כך גם מתאפשר לקנאביס להיספג מהר יותר במערכת שלך.

בנוסף ליתרונות הטוהר, אידוי מריחואנה גם הרבה יותר נוח מצורות אחרות של שימוש בקנאביס. דגמים רבים הם ניידים מאוד וניתן להכניס אותם בנוחות לארנק או לכיס. הם לא עושים שום בלגן ולא משאירים ריח, מה שמאפשר למשתמשים להיות דיסקרטיים יותר. הם אינם דורשים מצתים או אביזרים נוספים. כל שעליך לעשות הוא להכניס את התמצית למיכל, ללחוץ על הכפתור ולשאוף. מרבית העטים מגיעים עם סוללה הנטענת בקלות ויכולים להחזיק פרק זמן ממושך.

אידוי קנאביס

ישנם מספר דגמים של אביזרי אידוי מריחואנה. האפשרויות הקטנות והניידות ביותר נקראות vapes pen. מכשירים נוחים אלה דומים למעשה לעט גדול ומשתמשים בחימום הולכה לאידוי המוצר. הבאים הם המאדים הניידים. דגמים אלה עדיין ניידים מאוד וניתן להשליך אותם בקלות לארנק או לתיק. עם זאת, הם מעט גדולים יותר מגרסאות העט. גם העט וגם המאיידים הניידים משתמשים בסוללות נטענות. לבסוף, אם אתה מעוניין במגוון התכונות המלא ביותר, ישנם מכשירי אידוי שולחניים ונייחים אשר אמנם אינם ניידים, אך נותנים לך אפשרויות רבות יותר, ובמקרים מסוימים יכולים לשמש מספר אנשים.

אביזרי אידוי מריחואנה הינם זולים למדי. דגמים קטנים יותר יכולים להיות זולים כמו עשרה דולרים בלבד. מכשירי אידוי קצה גבוהים יותר או דגמי שולחן גדולים יותר יכולים להגיע עד כמה מאות דולרים. במהלך האידוי, ניתן להשתמש בתפרחת קנאביס או על בסיס תמציות קנאביס שנרכשות בקלות. ניתן להשתמש במכשירי אידוי אפילו עם שמנים ריחניים וטעמים בכדי לספק מגוון חוויות.

מקור

הזמנה חדשה

הזמנה דיסקרטית | משלוח חינם

תוכן עניינים

הזמנה חדשה

מבוא לאידוי קנאביס

הזמנה דיסקרטית | משלוחים חינם!

הזמנתך התקבלה

פרטיך נקלטו במערכת, אנחנו בודקים את פנייתך ונשמח לחזור אליך בהקדם להמשך הרכישה