מאכלי מריחואנה – האלטרנטיבה הטעימה הגדולה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp

אוהבים את ההשפעות של קנאביס אבל לא כל כך אוהבים את חוויית העישון? או רוצים שיטה לא פולשנית יותר להשיג "היי" נעים? אם זה המקרה, אז מאכלי מריחואנה עשויים להיות הבחירה עבורך. מוצרים אלה מאפשרים לך לחוות את ההשפעות החזקות של המריחואנה. גלה קצת יותר על מאכלים העשויים ממריחואנה ואיפה ניתן להשיג אותם.

מהם מאכלים של מריחואנה?

אז מה הם מאכלי מריחואנה? כפי שהשם מרמז, הם מוצרים מתכלים שהושרו בתמציות מרוכזות של פרח המריחואנה. בראוניז עשוי להיות הדוגמה הקלאסית לכך. לאחרונה שוק המאכלים התרחב ויש סוגים שונים של מאכלי מריחואנה, כולל שוקולד, גומי וסוכריות קשות שונות, כמו גם משקאות. זה שונה מעישון מריחואנה, מכיוון העברת הקנבינואידים היא דרך מערכת העיכול בניגוד לריאות.

היתרונות בצריכת מאכלי מריחואנה

מאכלי מריחואנה

יתרון ברור של מוצרים אלה הוא שלנטילתם אין את השפעות בריאותיות שליליות כמו של עישון. כשאתה מעשן מריחואנה, ה- THC עובר ישירות למוח, מה שמביא לתופעות מהירות אך חולפות. מאחר שמאכלים נספגים בחלק אחר של הגוף, ההשפעה יכולה להימשך זמן רב יותר ולהיות אינטנסיבית יותר. עם זאת, דבר אחד שיש לקחת בחשבון עם המאכל הוא שלוקח להם זמן רב יותר להיקלט. כלומר לא תתחיל להרגיש את ההשפעות מיד. בדרך כלל ייקח כ 30-60 דקות להשפיע כראוי, לכן תכנן בהתאם.

להישאר בטוח

חשוב לא לשכוח שמאכלי מריחואנה לבילוי, בעודם מתוקים וטעימים באופן מטעה, עדיין מכילים את אותם מרכיבים חזקים שיכולים להשפיע באופן משמעותי על מצב הרוח שלך. ככזה, אתה צריך להיזהר מצריכת יותר מדי מוצרים אלה בכל פעם. מאכלים מכילים גם רמות שונות של THC, לכן חשוב להקפיד לקרוא את התווית ביסודיות לפני השימוש ולעולם לא להשתמש ביותר מהכמות המומלצת. להלן מספר עצות כיצד לאכול מאכלי מריחואנה למקסום חוויתך ולהבטחת שימוש אחראי:

כל מוצרי הקנאביס למאכל שונים. כדאי להתחיל עם מנות קטנות כדי לברר מה ההשפעות
המתן שהאפקטים יתחילו להשפיע מכיוון שלוקח להם יותר זמן להיקלט
הרחק תמיד את מאכלי המריחואנה שלך מילדים ואחסנו אותם במיכל חסין ילדים
אל תתפעל רכב / מכונות / כל דבר אחר שדורש ממך להיות ערני ועלול להוות סיכון בטיחותי
שתו הרבה מים לאורך כל הדרך

מקור

הזמנה חדשה

הזמנה דיסקרטית | משלוח חינם

תוכן עניינים

הזמנה חדשה

מאכלי מריחואנה – האלטרנטיבה הטעימה הגדולה

הזמנה דיסקרטית | משלוחים חינם!

הזמנתך התקבלה

פרטיך נקלטו במערכת, אנחנו בודקים את פנייתך ונשמח לחזור אליך בהקדם להמשך הרכישה