אינדיקה גורמת לנו להיות עייפים?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp

לכמה אתה ישן יש השפעה דרמטית על בריאותך הנפשית והפיזית. אך מספר מדהים של מבוגרים בארה"ב חווים תסמינים של הפרעת שינה. על פי מחקר שנערך על ידי הקרן הלאומית לשינה, בין 50 ל -70 מיליון מבוגרים אמריקאים חווים צורה כלשהי של הפרעת שינה. יתר על כן, עד 40% מהמבוגרים סובלים מנדודי שינה בשלב כלשהו בחייהם. ועד 15% סובלים מנדודי שינה כרוניים.
אז, האם קנאביס, ואינדיקה בפרט הן הפיתרון?

במהלך העשור האחרון לערך, אנשים מתעניינים יותר ויותר ברעיון להשתמש בקנאביס כדי לרפא או להקל על הסימפטומים של נדודי שינה. ועל פי המדע, קנאביס בהחלט יכול להיות חומר הרגעה המסייע לשינה.

המדע מאחורי קנאביס ושינה

ראשית, עלינו לציין כי ישנם שני סוגים עיקריים של קנאביס, אינדיקה וסאטיבה. שני הזנים מכילים THC, הקנבינואיד שמעניק לך "היי". עם זאת, בהשוואה לסאטיבה, לאינדיקה יש רמות גבוהות יותר של CBD, שמגיע עם מספר יתרונות בריאותיים. אבל זה ה- THC שאחראי בעיקר על גרימת שינה.
לפני שתחליט איזה זן לרכוש, עליך להבין את ההבדל בין שני סוגי הקנאביס.

סאטיבה לעומת אינדיקה

אינדיקה לעומת סאטיבה

רוב האנשים הצורכים קנאביס למטרות בילוי בוחרים בסאטיבה חזקה כדי לגרום ל"היי ". עם זאת, בניגוד לאינדיקה, סאטיבה יכולה להפוך אתכם למלאי יותר אנרגיה. אנשים רבים צורכים סאטיבה לפני פעילות גופנית לקבלת מוטיבציה נוספת קטנה.

אינדיקה לעומת זאת, נותן לך "היי גופני". זה לא אופורי כמו סאטיבה. רוב האנשים מוצאים את זה יותר מרגיע. בגלל תכונות ההרגעה שלו, עדיף לצרוך אינדיקה בלילה. סביר להניח שתגלה שיש לך הרבה יותר קשה לגרור את עצמך מהספה. אך לפני שתמשיך ותעשן כל הלילה, עליך לזכור כי צריכת יתר של קנאביס עלולה לגרום לך להרגיש איטית למחרת בבוקר.

גורמים למחשבה לפני השימוש בקנאביס

האם אינדיקה גורמת לך לישון? התשובה עבור רוב האנשים היא 'כן'.

חשוב לזכור כי עישון כלשהו עלול להזיק לריאות שלך. אם אתה רוצה לנסות אינדיקה ככלי עזר לשינה מבלי שתצטרך לשאוף עשן, כדאי לך לנסות מאכלים. אם תחליט לאכול מאכלים, היזהר בעת מינון מכיוון שאולי לא תרגיש השפעה במשך יותר משעה.

ייתכן שתרצה לדבר עם הרופא שלך לפני שתשתמש בקנאביס כדי לרפא את הפרעת השינה שלך. יכולות להיות השלכות ארוכות טווח עם שנת REM מופרעת ללא הרף. למעשה, עדיף להימנע מכל תרופה כפתרון לסיוע ארוך טווח בשינה.

לבסוף, עליכם להשתמש בקנאביס באחריות. אם אתה רק רוצה קנאביס לישון, הימנע משימוש בו לאורך כל היום. אל תגזים בה, ייתכן שתגלה שהפרעת השינה שלך חוזרת ברגע שאתה מנסה לעצור.

כאשר משתמשים בה בצורה אחראית בהתאם לייעוץ מקצועי, אינדיקה יכולה לגרום לך להרגיש ישנוני ולהוכיח כתרופה יעילה לנדודי שינה.

מקור

הזמנה חדשה

הזמנה דיסקרטית | משלוח חינם

תוכן עניינים

הזמנה חדשה

אינדיקה גורמת לנו להיות עייפים?

צירוף מרשם (לא חובה):

הזמנה דיסקרטית | משלוחים חינם!

הזמנתך התקבלה

פרטיך נקלטו במערכת, אנחנו בודקים את פנייתך ונשמח לחזור אליך בהקדם להמשך הרכישה