חשיש

חשיש הוא תוצר טבעי של צמחי הקנאביס השונים והוא מיוצר מהטרכומות של הצמחים (הידועים גם בשם "אבקנים") ומתערובת של פרחי הקנאביס. כפועל יוצא מכך, ניתן לייצר זני חשיש שונים בהתאם לזני הקנאביס השונים, כאשר את זני החשיש השונים נהוג לסווג לשני סוגי חשיש עיקריים: חשיש קשה שצבעו נע בין חום כהה לבהיר ו-חשיש רך שצבעו נע בין חום כהה לשחור. כך או אחרת, החשיש הוא מוצק והוא מגיע ברמת קשיות וגמישות שונות והוא ניתן לריכוך תחת חום. במקרים מסוימים, החשיש מגיע גם בצבע זהוב או ירקרק במידה והוא כולל חלקי צמח מיותרים. 


סוגי חשיש

קיים מידע זמין עבור כל סוג חשיש 

חשיש בועות Bubble Hash

 

איזו השפעה יש לחשיש?

החשיש הרפואי, בדומה לסוגי הקנאביס השונים, הוא בעל השפעה חיובית על אנשים המתמודדים על מחלות, בעיות רפואיות ומצבים רפואיים מורכבים, כאשר אפקט ההשפעה של החשיש הקבע בהתאם לסוג החשיש ואחוזי ה-THC וה-CBD המצויים בו, שהם למעשה הרכיבים הפעילים בצמחי הקנאביס מהם מפיקים אצבעות של חשיש לשימוש עצמי בקרב צרכני קנאביס רפואי בארץ ובעולם. 

חשיש
חשיש

מתי להשתמש בחשיש?

לכל סוגי החשיש נלווית תחושת ישנוניות לנוכח אפקט ההרגעה על הגוף, ולכן, בדומה, על תדירות השימוש בקנאביס בקרב צרכני קנאביס רפואי, מומלץ להיתייעץ עם רופא.

 

תוכן עניינים

עוד פרסומים באותו הנושא

מוצרי קנאביס רפואי

💚 כל מוצרי הקנאביס הרפואי המשווקים בחנות ווידמי, משווקים על ידי המותגים הגדולים והמובילים בישראל, דבר המבטיח לכם את מוצרי הקנאביס הטריים והאיכותיים ביותר ללא פשרות. מוצרים אלו יגיעו עד אליכם באריזתם המקורית בהתאם למוצר אותו הזמנתם.

קנאביס רפואי פופלרי

💚 לרשותכם קטלוג מוצרי קנאביס רפואי המסווג לפי סוגי הזנים, זמינות מלאי ויצרני הקנאביס. כמו כן, עומדת לרשותכם מערכת חיפוש פנימית לאיתור מהיר של המוצר המועדף עליכם. זכרו שעדיין אנחנו חנות קנאביס רפואי וכל זן משפיע על כולם בצורה שונה.

זני קנאביס מהעולם

💚 לרשותכם קטלוג זנים מהעולם של קנאביס, זמינות מלאי ויצרני הקנאביס. בתור חנות קנאביס רפואי, חשוב לנו להיות שקופים ולספק מידע אמיתי אודות הזנים המקוריים מהעולם, זנים בעלי וותק של שנים רבות ומחקרים, עליהם מבוסס כל מוצר בכל חנות קנאביס רפואי בארץ ובעולם, המקור של זני הקנאביס שמגדלים בישראל.

רשימת המתנה

חשיש

💚 משלוחים חינם ● אין צורך לדאוג לכלום, משום שאנו מספקים משלוח בחינם לכל ההזמנות, המשלוחים זריזים וכמובן הדיסקרטיות מובטחת