זרעי קנאביס

בין יתר הזנים של זרעי קנאביס, תוכלו למצוא זנים בעלי השפעה פיזית לצד זנים בעלי השפעה בעלי השפעה מנטאלית, כאשר סוגי הזנים השונים מיועדים לטיפול בכאבי ראש ומיגרנות, מצבי חרדה ודיכאון, מצבי חוסר תיאבון ומצבים רפואיים נוספים. 

סוגים של זרעים של קנאביס

ניתן לקבל מידע על כל סוג זרע קנאביס בנפרד בעמוד הפנימי, חשוב לזכור, כל המוצרים שאנחנו משתמשים בישראל מבוססים על זרעי קנאביס מהעולם

זני קנאביס מהעולם

פיינאפל קוש Pineapple Kush

למה זרעי קנאביס?

הסגולות הרפואיות של זרעי הקנאביס הפכו אותם למוצר קנאביס רפואי פופולארי ונפוץ בקרב משתמשי קנאביס רפואי בארץ ובעולם, כאשר השימוש בזרעי הקנאביס מתאפשר במסגרת עישון התפרחות העשירות בזרעי קנאביס או במסגרת אכילת זרעי קנאביס ואפילו הכנת משקאות מפרחי הקנאביס. כמו כן, זרעי קנאביס יכולים לשמש למטרות ייצור עצמי של תמציות שמן קנאביס ולמטרות גידול ביתי של צמחי קנאביס מסוימים הניתנים לגידול ביתי.

זרעי קנאביס – סגולות רפואיות 

הסגולות הרפואיות של זרעי הקנאביס הרפואי ידועות עוד מימי קדם אך במהלך השנים האחרונות לנוכח ממצאי מחקרים שונים הנערכים בתחום הקנאביס הרפואי מסביב לעולם, הן מקבלות "גושפנקה" מדעית ההופכת את מוצרי הקנאביס הרפואי באשר הם לאחד מאמצעי הטיפול במגוון רחב של מחלות, בעיות ומצבים רפואיים מורכבים. בין היתר, זרעי הקנאביס מסייעים להפחתת לחץ דם, למניעת היווצרות קרישי דם, לטיפול בבעיות ומחלות עור, לדילול הכולסטרול בדם, לשיכוך מחלות דלקתיות, לשיכוך כאבים דלקתיים ולעוד מגוון רחב מצבים רפואיים מורכבים. 

כמו כן, זרעי הקנאביס ידועים בערכים התזונתיים הגבוהים המצויים בהם, כאשר בכל זני הזרעים של צמחי הקנאביס מסוגים שונים מצויים 21 חומצות אמינו, ולכן, הם נחשבים למקור טבעי אידיאלי לצריכת חלבון וסיבים תזונתיים. בנוסף, זרעי הקנאביס מכילים כמות נכבדת של אומגה 3, אבץ, מגנזיום, סידן, ברזל, אשלגן ומינרלים נוספים המסייעים רבות לתפקוד תקין של מערכות הגוף השונות, מה שהופך את זרעי הקנאביס לתוספת מומלצת לכל סלט, תבשיל או משקה.  

זרעי קנאביס
זרעי קנאביס

איך ניתן להזמין משלוח זרעי קנאביס?

כרגע לא ניתן אבל כן ניתן להזמין תפרחות, ג׳וינטים ושמן קנאביס, על מנת לסייע לכם בבחירת מוצר הקנאביס המתאים ביותר לאפקט ההשפעה הרצוי לכם, ריכזנו עבורכם מידע כללי על כל אחד מהסוגים המשווקים באתר. מידע זה ממתין לכם בדפי המוצר והוא כולל בין היתר מידע על ריכוז ה-CBD וה-THC, מידע על השפעות כלליות, טעמים ואופן אחסון הקנאביס. 

חשוב שתדעו:
כחנות מקוונת המתמחה במכירת מוצרי קנאביס רפואי חוקיים בלבד, אנו דואגים לחדש את המלאי העומד לרשותנו באופן תדיר וקבוע ומעת ולעת אנו מעלים מוצרים חדשים לאתר.
לרשותכם, מערכת הזמנות ידידותיות ומאובטחת המאפשרת לכם לבצע הזמנה לכל מיקום בישראל של מוצרי קנאביס רפואי בלבד, ווידמי אינה מוכרת זרעי קנאביס.

תוכן עניינים

עוד פרסומים באותו הנושא

מוצרי קנאביס רפואי

💚 כל מוצרי הקנאביס הרפואי המשווקים בחנות ווידמי, משווקים על ידי המותגים הגדולים והמובילים בישראל, דבר המבטיח לכם את מוצרי הקנאביס הטריים והאיכותיים ביותר ללא פשרות. מוצרים אלו יגיעו עד אליכם באריזתם המקורית בהתאם למוצר אותו הזמנתם.

קנאביס רפואי פופלרי

💚 לרשותכם קטלוג מוצרי קנאביס רפואי המסווג לפי סוגי הזנים, זמינות מלאי ויצרני הקנאביס. כמו כן, עומדת לרשותכם מערכת חיפוש פנימית לאיתור מהיר של המוצר המועדף עליכם. זכרו שעדיין אנחנו חנות קנאביס רפואי וכל זן משפיע על כולם בצורה שונה.

זני קנאביס מהעולם

💚 לרשותכם קטלוג זנים מהעולם של קנאביס, זמינות מלאי ויצרני הקנאביס. בתור חנות קנאביס רפואי, חשוב לנו להיות שקופים ולספק מידע אמיתי אודות הזנים המקוריים מהעולם, זנים בעלי וותק של שנים רבות ומחקרים, עליהם מבוסס כל מוצר בכל חנות קנאביס רפואי בארץ ובעולם, המקור של זני הקנאביס שמגדלים בישראל.

רשימת המתנה

זרעי קנאביס

💚 משלוחים חינם ● אין צורך לדאוג לכלום, משום שאנו מספקים משלוח בחינם לכל ההזמנות, המשלוחים זריזים וכמובן הדיסקרטיות מובטחת