איך משתמשים בשמן קנאביס? 

כיצד עושים שימוש בשמן קנאביס והאם קיימות מספר דרכים לשימוש בשמן?

השימוש בשמן קנאביס מתאפשר במספר דרכים שונות, כאשר הדרך המומלצת ביותר היא במסגרת ספיגה תת לשונית. יחד עם זאת, חשוב לציין שישנם שמני קנאביס המיועדים למריחה וישנם סוגי שמן בהם ניתן לעשות שימוש גם במסגרת ספיגה תת לשונית וגם במסגרת בליעה. 

מה חשוב לדעת על ספיגה תת לשונית?

ספיגה תת לשונית היא למעשה ספיגת חומר מסוים (שמן קנאביס לדוגמא) באמצעות כלי הדם המצויים מתחת ללשון. באופן זה, החומר נספג במערכת הדם וגורם להשפעה מהירה יותר וממושכת יותר. כאשר נוטלים שמן קנאביס באמצעות ספיגה תת לשונית, החומרים הפעילים בשמן אינם עוברים תהליך של פירוק במערכת העיכול, ולכן, השפעתם נחשבת למהירה וממושכת יותר.

medical scientist with cannabis hemp research in medicine laboratory to make a herbal extract CBD
מיצוי של קנאביס בצורת שמן

 שימוש בשמן קנאביס

על מנת לעשות שימוש בשמן קנאביס באמצעות ספיגה תת לשונית, מומלץ ליישב את האזור שמתחת ללשון באמצעות נייר סופג ולאחר מכן לטפטף מספר טיפות של שמן קנאביס בהתאם למינון הנדרש לכם. לאחר טפטוף השמן יש להחזיק את השמן למשך כדקה ולאפשר לשמן להיספג ורק לאחר מכן לבלוע את מה שנותר באזור ביחד עם הרוק שמצטבר. 

תוכן עניינים

עוד פרסומים באותו הנושא

מוצרי קנאביס רפואי

💚 כל מוצרי הקנאביס הרפואי המשווקים בחנות ווידמי, משווקים על ידי המותגים הגדולים והמובילים בישראל, דבר המבטיח לכם את מוצרי הקנאביס הטריים והאיכותיים ביותר ללא פשרות. מוצרים אלו יגיעו עד אליכם באריזתם המקורית בהתאם למוצר אותו הזמנתם.

קנאביס רפואי פופלרי

💚 לרשותכם קטלוג מוצרי קנאביס רפואי המסווג לפי סוגי הזנים, זמינות מלאי ויצרני הקנאביס. כמו כן, עומדת לרשותכם מערכת חיפוש פנימית לאיתור מהיר של המוצר המועדף עליכם. זכרו שעדיין אנחנו חנות קנאביס רפואי וכל זן משפיע על כולם בצורה שונה.

זני קנאביס מהעולם

💚 לרשותכם קטלוג זנים מהעולם של קנאביס, זמינות מלאי ויצרני הקנאביס. בתור חנות קנאביס רפואי, חשוב לנו להיות שקופים ולספק מידע אמיתי אודות הזנים המקוריים מהעולם, זנים בעלי וותק של שנים רבות ומחקרים, עליהם מבוסס כל מוצר בכל חנות קנאביס רפואי בארץ ובעולם, המקור של זני הקנאביס שמגדלים בישראל.

רשימת המתנה

איך משתמשים בשמן קנאביס? 

💚 משלוחים חינם ● אין צורך לדאוג לכלום, משום שאנו מספקים משלוח בחינם לכל ההזמנות, המשלוחים זריזים וכמובן הדיסקרטיות מובטחת